miłośników polskiego lotnictwa

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
OdpowiedĽ płk. pil. Zdzisław Buchowiecki (2009-09-16, 09:24)
Ewa Głośna
Witam,    
przepraszam, że odgrzewam stary wątek ale znalazłam wiarygodne informacje o Zdzisławie Buchowieckim, zgodne z moją wiedzą:    
http://www.poles.org/db/b_names/Buchowiecki_Z.html    

Też jestem bardzo ciekawa, czy On żyje, ponieważ straciliśmy z nim kontakt wiele lat temu. Moja ciotka (tzn. konkretnie siostra mojej prababci) była żoną jego brata Ludgarda. Z Wujkiem Zdziśkiem kiedyś o ile pamiętam spotykałam się u mojej rodziny, niestety było to może 30 lat temu. Mam gdzieś nawet zdjęcia z tych spotkań oraz zdjęcia, które przysyłał ze Stanów. Ciotka nie żyje już czternaście lat, Wujek Ludgard zmarł jeszcze kilka lat wcześniej, są pochowani w jednym grobie w Kluczach koło Olkusza z jeszcze jednym bratem. Na tym samym cmentarzu znajduje się jeszcze jeden grób, matki Heleny i siostry. Mam wrażenie, że ja i moja mama jesteśmy ostatnimi osobami, które przyjeżdżają na te groby . Ciekawe czy w Polsce znajduje się jeszcze jakaś rodzina...    
Prosiłabym o jakiekolwiek informacje w tej sprawie.
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Powrót do tematówPowrót do wątku