W pogoni za Luftwaffe

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
OdpowiedĽ Mit o poziomie wyszkolenia "Dęblińskich orląt" - fałsz, czy prawda? (2009-08-08, 15:42)
fan Tomasza
Cytat:
Zajrzyj sobie ciemna alfa i omego działań lotnictwa 1912 do 2009 w książkę D. Chazanow,Nad Stalingradem, Bitwy XX wieku.     

Uolaboga, patrzajta ludziska!     
Wyciepta ludziska na hasiok syćkie swoje grube tomy Caldwella, Priena, Rodeike, Boitena, Merricka, Freemana, Smitha+Creeka i syćkie inne!! Syćkie kserówki i skany z oryginalnej dokumentacji jednostek, pilotów i samolotów wywalta ciupasem bez uokno !!! Wykasujta nagrania rozmów z lotnikami !!!    

Usypcie z literatury wielką kupę i podpalcie! Tomulek wreszcie wskazał nam drogę, co mamy czytać i skąd czerpać wiedzę. Tomuśku, "żółte tygryski" też już czytałeś? No po prostu "srillery", nie? Spać po nich nie można!!     

Mam gdzieś egzemplarz takiej literatury faktu o samolotach "Jak to pędzi !", publikacja z serii Poczytaj mi Mamo. Ja już ją przestudiowałem, chętnie Tomeczkowi podeślę. Biblteczka rozrośnie mu się o 100%.    

"Tomek" - ułomek wskazał nam drogę!     
O dzięki ci, Najstarszy-We-Wiosce, Mesjaszu, Pytio i Nostradamusie w jednej osobie !    

Twój komentarz:
Zdjęcie
    Powrót do tematówPowrót do wątku