miłośników polskiego lotnictwa
Pokaż punkty

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Temat: Polemiki! (2016-12-01,07:12)

Zmieniłem tytuł wątku i treść tematu. Wydaje się, że będzie bardziej odpowiedni. Poza tym nic się nie zmieniło.    

W.GDodaj współrzędne [Odpowiedz]

znalezionych: 239, strona 1 z 24
«  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  -  »

(239) Re: Polemiki! z dnia 2016-12-01, 07:12 :
Przeczytałem cały wątek.    
Wniosek: Gdyby język był orężem, to dzięki niektórym Polakom byli byśmy mocarstwem GALAKTYCZNYM!!!
szczawik[89.73.92.150]  Dodaj współrzędne [Odpowiedz]
(238) Re: Polemiki! z dnia 2009-04-14, 13:04 :
Cytat:
Oczywiście nie wątpię że będziecie wiedzieć swoje i trwać w przekonaniu że wszystkie nieprawomyślne głosy to jeden człowiek z wieloma podpisami, no ale to już doprawdy nie mój problem.
Wszystkie posty od jakiegoś czasu na tym forum pisze tajemniczy Franek (za siebie, za Emmerlinga, za wszystkich, za mnie też). Wszyscy o tym wiedzą, więc Ameryki pan nie odkrył.    

Jeszcze jeden oszołom.
Zyg
Dodaj współrzędne [Odpowiedz]
(237) Re: Polemiki! z dnia 2009-04-14, 10:11 :
O kurde, zaglądam po świętach i jesteście jeszcze denniejsi niż się wydawało za pierwszym razem. Nie, nie jestem Emmerlingiem ani pzredstawicielem wydawnictwa, czy co się tam jeszcze komu uroiło. Oczywiście nie wątpię że będziecie wiedzieć swoje i trwać w przekonaniu że wszystkie nieprawomyślne głosy to jeden człowiek z wieloma podpisami, no ale to już doprawdy nie mój problem.
Paweł PlutaDodaj współrzędne [Odpowiedz]
(236) Re: Polemiki! z dnia 2009-04-13, 19:07 :
"Wszyscy wiedzą, kto kryje się za tymi osobami."" Wszyscy" to znaczy Pan, Pan Emmerling, Michał L , trzech, o ile to nie jedna i ta sama osoba. Ach zapomniał bym- jeszcze "Psycholog". Gratuluję!
Armagedonius Recycling
(235) Re: Polemiki! z dnia 2009-04-13, 17:21 :
Cytat:
Armagedonius Recycling    
Oj Panie Psycholog, zdaje się, że w samą porę się Pan przekwalifikowałeś, doktor Roman się nam rozsypał.     

Wuder-Luftwaffe Dislektische-Psychologische Kabaret!

Na tyle Pana stać panie Stefanie, Sowiński, Armagedoniusie, Brunatny piłkarzu..... Wszyscy wiedzą, kto kryje się za tymi osobami.    

Kondolencje z powodu "dziwactwa".    

Roman
(234) Re: Polemiki! z dnia 2009-04-13, 17:10 :
Oj Panie Psycholog, zdaje się, że w samą porę się Pan przekwalifikowałeś, doktor Roman się nam rozsypał.    

Wuder-Luftwaffe Dislektische-Psychologische Kabaret!
Armagedonius Recycling
(233) Re: Polemiki! z dnia 2009-04-13, 17:01 :
Panie Franku nie wie Pan, jaką biografię? Skleroza.
Roman
(232) Re: Polemiki! z dnia 2009-04-13, 16:39 :
To doktor Roman w Śmigus -Dyngus też przyjmuje? Czyją to biografię miał wydać Forumowicz alias Bruce Lee?
Armagedonius Recycling
(231) Re: Polemiki! z dnia 2009-04-13, 16:20 :
Może zająłbyś się Pan biografią, którą tyle razy reklamowałeś...Ostatnio dzięki forum wysłuchałem ciekawej starej audycji radiowej ze stron radia łódzkiego z udziałem bohatera tej biografii, której nie raczyłeś jeszcze wydać. Są o nim artykuły, a porządnej biografii brak. Można czekać, czekać i nic,bo zajmujesz się Pan pierdołami, jakąś "urojoną krucjatą".     

Roman
Roman
(230) Re: Polemiki! z dnia 2009-04-13, 15:24 :
Bracie mój Forumowiczu! Pomyśl logicznie, jeśli potrafisz! Opróżnianie szamba, dezynsekcja, deratyzacja to nie krucjata, recykling też nie. To nieprzyjemne, ale konieczne działania. Czasem trzeba się i ubrudzić, ale do "umieszczania diabełków" się nie zniżam. Twój protegowany jest specjalistą od strzelania sobie goli i w tym nie trzeba go wyręczać. A całe to wydarzenie dobitnie świadczy otym, kto ma dosyć "klęsk i batów".
Armagedonius Recycling

znalezionych: 239, strona 1 z 24
«  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  -  »

Powrót do tematów Powrót do Myśliwców