miłośników polskiego lotnictwa

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
OdpowiedĽ poszukuję wiadomości na temat Feliksa Jakuba Kolasińskiego (2009-03-25, 18:26)
Zenek
Przepraszam, że zabieram głos w tej sprawie.    
Jestem w stałym kontakcie z Panią Kasią i cieszę się, że jak mniemam młoda osoba szuka ``korzeni`` - zawsze to popieram! Sprawa jak mi się wydaje, zostanie definitywnie wyjaśniona przez syna śp. Feliksa Jakuba Kolasińskiego i Pani Kasia dostanie wszelkie informacje ( za moim pośrednictwem). Zdaję sobie sprawę, że wiele rzeczy trzeba będzie ustalić - dzięki pomocy p. B.Belcarza wiem, że na wniosku o VM są błędy, jednak wniosek ten był sporządzony po pewnym czasie i tu należy się wyrozumiałość co do jego twórców.    
Chciałoby się, żeby było więcej takich osób jak Pani Kasia, to zawsze pozwala wyjaśnić wiele spraw. Nad tą pracowłem ponad 10 lat i już nie wierzyłem, że uda mi się cokolwiek dowiedzieć.    
Chylę czoło przed Panią Kasią i polecam innym tak wnikliwe poszukiwanie rodzinnych wątków.     
Pani Kasia jak widzę zmobilizowała ``trusk mózgów``i za to Jej chwała.    
Polecam jej działanie innym poszukiwaczom ``korzeni rodzinnych``    
A pozdrowieniami
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Powrót do tematówPowrót do wątku