Między nami bomberami

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
E-mail
OdpowiedĽ Lista lotników 304 Dywizjonu Bombowego "Ziemi Śląskiej" (2005-12-20, 23:15)
Krystyna Krok
Szanowny Panie, żałuje, ze dopiero teraz trafiłam na tę strone, ale może ta wiadomość pomimo upływu lat do Pana dotrze. Styczeń 2011 roku spędziłam w Fort Charlotte na Florydzie, gdybym znalazła wcześnie tę strone, być może moglibyśmy porozmawiać osobiście. Otóż w pierwszej w 1975 roku jako 21 letnia studentka spotkałam w Bieszczadach Pana Adama Rodowit Widawskiego. Przez dwa tygodnie wędrówek po górach opowiadałam mi swoją fascynującą zupełnie biografię, również to, że był pilotem bombowca. Jego osoba bardzo utkwiła mi w pamięci i ostatnio zaczęłam szukać informacji o nim. Na stronach angielsko języcznych odnalazłam informację, że był w dywizjonie 304, niestety na żadnej polskiej stronie nie znalazłam wzmianki o jego losach w RAF. Opowiadał, że MON zamówił u niego wspomnienia wojenne i kiedy go spotkałam był na etapie pisania ich, ale przychodziło mu to z trudem z powodu traumatycznych przeżyć. Z racji szczupłości tego nie miejsca, nie chciałabym przytaczać wszystkich informacji, jakie na temat jego osoby mam, ale jeśli Pan albo ktoś jest zainteresowany, chętnie służę tym, co zapamiętałam z tamtych rozmów.    
Pozdrawiam    
    
    
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Lokalizacja
    Podgląd posta
    Powrót do tematówPowrót do wątku