miłośników polskiego lotnictwa

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
E-mail
OdpowiedĽ Poszukiwane nazwisko rosyjskiego pilota ( niedocenionego asa lotnictwa) (2017-04-10, 07:33)
Grzegorz Sokołowski
Witam    
Na wstępie słowo wyjaśnienia.    
To co wpisałem w zapytaniu , jest trochę ,,przeredagowane'' przeze mnie z chaotycznych, zapisków córki i jej koleżanki na podstawie podobno szybkiego mówienia tego nauczyciela.    
Tak że co dokładnie powiedział nauczyciel to do końca nie wiadomo.    
Natomiast ten pingwin to tylko moje skojarzenie, ponieważ jak szukałem rozwiązania poprzedniej zagadki to gdzieś coś takiego przeczytałem , ale potem już nie mogłem na to trafić, więc tak mi się jakoś z tą nietypowością skojarzyło.    
A co do samego rozwiązania zagadki to mam rozumieć że tym pilotem był właśnie Ławoczkin.     
Pytam bo nie wszystko mi tu pasuje, biografia raczej mówi o nim jako konstruktorze samolotów a nie pilocie dodatkowo informacja że wiódł życie zwykłego staruszka , a w biografii przeczytałem że po wojnie był ważną i raczej wpływową osobą w przemyśle lotniczym więc trochę mnie to zastanawia.    
Byłbym wdzięczny za potwierdzenie, ewentualnie jakiś link do dobrego źródła informacji.    
Z góry dziękuję.    
Pozdrawiam    
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Lokalizacja
    Podgląd posta
    Powrót do tematówPowrót do wątku