miłośników polskiego lotnictwa

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
OdpowiedĽ Poszukiwany Stanisław Cwynar D.ca 300 dywizjon Ziemi Mazowieckiej (2011-08-22, 18:00)
wlodekro
Panie Krzysztofie     

Uczestnicy tej dyskusji to bez wątpienia osoby posiadające ogromną wiedzę i co przede wszystkim ważne dla nas – amatorów – są w stanie udzielić bezinteresownej pomocy - czy to radą czy wreszcie konkretnym działaniem. Ja swoje poszukiwania zacząłem w 1998 r. i praktycznie trwają one do dnia dzisiejszego. Wiele cennych materiałów zdobyłem dzięki MoD czy też innym archiwom, ale prawdziwe perełki zawdzięczam stałym bywalcom „myśliwców”. Wiele razy wydawało mi się, że czegoś się już nie dowiem, że coś definitywnie zaginęło... a tu nagle pojawia się sygnał, że w tym archiwum jest to czego szukam, a ta czy też inna osoba ma skan dokumentu lub zdjęcie które wiele wnosi do mojej sprawy.    

Jedyne co mogę Panu doradzić to by wykazał Pan dużo – nawet bardzo dużo cierpliwości – bo jest ona w tego typu poszukiwaniach bardzo wskazana.     

Pozdrawiam i jeszcze raz życzę powodzenia     
włodek
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Powrót do tematówPowrót do wątku