miłośników polskiego lotnictwa

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
OdpowiedĽ Poszukiwany Stanisław Cwynar D.ca 300 dywizjon Ziemi Mazowieckiej (2011-08-22, 18:00)
piotr
Cytat:
Czas oczekiwania na kopie teczki z archiwum w Northolt: ok. 2-3 miesięcy (nie słyszałem o przypadku, w którym trwało to dłużej, ale krócej... chyba też nie).

Mam tą przyjemność znać osobiście obie panie a także znać warunki w jakich pracują. Dlatego nie dziwi mnie, że czas oczekiwania wynosi czasem tyle, przy takim nawale spraw z jakimi zwracają się do nich petenci (znam przypadki, gdy sprawę załatwiono znacznie szybciej). A sprawy czasem są bardzo dziwne. Niestety obie panie mają nad sobą jeszcze przełożonych, którzy nie zawsze ułatwiają ich pracę. Jedna z owych pań samodzielnie stworzyła stronę internetową, która miała ułatwiać petentom zdobywanie informacji. Dzięki odgórnej ''interwencji'' strona ciągle nie jest aktywna.    

Proszę o kontakt p. Krzysztofa. Są dobre wieści w sprawie dokumentów St.Cwynara.
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Powrót do tematówPowrót do wątku