Między nami bomberami

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
E-mail
OdpowiedĽ Gniewoszowscy lotnicy (2010-09-23, 22:45)
W.G
Witam.    
W wątku "NIEUSTAJĄCY KONKURS (BEZ NAGRÓD) ALE Z SATYSFAKCJĄ" w p. 3698 napisałem pokrótce o moich poszukiwaniach w rejonie Dęblina. O niektórych już wspomniałem.    
Dziś chciałbym podzielić się z Kolegami na temat lotników którzy pochodzili z Gniewoszowa lub okolic.     
Pierwszym którego udało mi się odnaleźć Rodzinę był Władysław Wieraszka pilot 305 DB. W Borku mieszka żona Antoniego Wieraszki, brata Władysława. Gdy żył pan Antoni to interesował się losami swego brata, następne pokolenie zajęte codziennymi sprawami powoli zapomina i nie ma czasu zająć się odzyskaniem pozostawionych dokumentów przez Stryjka. Myślę, że mieszkając bliżej tamtych stron zajmiemy się tą sprawą. Pozostało tylko - jako pamiątka - zdjęcie Władka z okresu pobytu w SPLdM w Bydgoszczy które mi udostępniono w celu zrobienia sobie odbitki, skanu i zgody na opublikowanie przeze mnie. Oryginał oczywiście oddałem z wielkimi podziękowaniami. Oto on zdjęcie po kosmetyce komputerowej.    
    
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Lokalizacja
    Podgląd posta
    Powrót do tematówPowrót do wątku