miłośników polskiego lotnictwa

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
OdpowiedĽ Kpt. M.Olszewski-Ppor. A.Piotrowski, Choszczówka-Legionowo (2010-03-14, 13:30)
Elek Wysocki
Dziś doznałem szoku. Jak zwykle we wrześniu udałem się na Powązki, aby uporządkować grób Ppor. A. Piotrowskiego. No i właśnie.... ktoś ufundował płytę na grobie Piotrowskiego. Byłem zdumiony i przecierałem z niedowierzania oczy.     
Bardzo dziękuję fundatorom i chciałbym im wyrazić głęboką wdzięczność i podziękowania.    
Od lat grób te jest mi szczególnie bliski, szkoda mi jedynie tego, że nie mogłem dołączyć się do tego wspaniałego przedsięwzięcia.    

Tu na łamach forum chciałem jeszcze raz wyrazić wyrazy mojej wdzięczności. Może szacowne grono z forum zna fundatora płyty nagrobnej, bo chciałbym przekazać wyrazy szacunku.    

Pozdrawiam EW    

Ps. Dziś na grobie ppor. A. Piotrowskiego pozostało mi tylko powyrywanie chwastów i odmalowanie krzyża.    
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Powrót do tematówPowrót do wątku