miłośników polskiego lotnictwa

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
E-mail
OdpowiedĽ Kpt. M.Olszewski-Ppor. A.Piotrowski, Choszczówka-Legionowo (2010-03-14, 16:51)
Krzysztof
Cytat:
Krzysiu to jednak zdobyłeś dobre zdjęcie.
    
Wiesiu Twój optymizm jest ogromny ja też taki mam ale niestety odpowiedzi które otrzymuje od osób kolekcjonujacych bądź wiedzących kto może ewentualnie je posiadać sprowadzają się do jednego
Cytat:
zdjęcie poza zasięgiem
, nic innego jak tylko się załamać.    
    
Eligiusz wiesz że ja jestem miejscowy więć mi jest łatwiej pochodzić i popytać a sami ludzie się odezwą. Tak było i w tym przypadku. Lotnisko Poniatów to dwa kilometry ode mnie i rowerkiem to codziennie mogę tam pojechać a w drugą stronę czyli koniec Michałowa - Reginowa i poczatek Stanisławowa tam gdzie został zestrzelony dowódca 123 EM kpt. M. Olszewski to też około 2 km. Poza tym jak coś napiszę w prasie lokalnej to nawet nie wiedziałem iz ma to potem taki obieg szczególnie gdy przypomnę komuś wydarzenie którego był świadkiem naocznym i wówczas te miłe rozmowy, podziękowania. To są takie chwile dla których warto tracić czas może lepiej poświęcać czas poszukując informacji.     
Niemniej zwracam się jeszcze raz z ogromną prośbą o pomoc do wszystkich życzliwych albo wskazanie przynajmniej kto mógłby mieć te zdjęcie. Mam spisane wspomnienia właściciela działki Pana Kawki na którą spadł samolot Olszewskiego i opublikowałbym w prasie lokalnej artykuł co dalej mogłoby przynieść wspomnienia dalszych osób.
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Lokalizacja
    Podgląd posta
    Powrót do tematówPowrót do wątku