miłośników polskiego lotnictwa

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
E-mail
OdpowiedĽ Kpt. M.Olszewski-Ppor. A.Piotrowski, Choszczówka-Legionowo (2010-03-14, 16:51)
Krzysztof
Pozwolę sobie jeszcze raz prosić o pomoc artykuł o kapitanie Olszewskim jest już gotowy ukaże się w dwóch częściach w numerze styczniowym i lutowym Gazety Wieliszewskiej. Niestety jestem ubogi w ubogacenie artykułu w zdjęcia kapitana Olszewskiego, czy mogę liczyć na pomoc Myśliwców. Bardzo mi zależy na odpowiednim wyglądzie, bo Eligiusz bardzo się napracował zbierając wspomnienia, liczę jeszcze że po artykule odezwą się inni mieszkańcy którzy mogli być świadkami zestrzelenia Olszewskiego. Śledząc wątek Nieustający znalazłem rozważania na jakim samolocie, z ajkimi numerami (wiadomo P.7a) leciał Olszewski w chwili zestrzelenia, może też jakaś fotka jest tego samolotu. Mam wrażenia że chyba już wyczerpał limit życzliwości bo jakaś cisza?
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Lokalizacja
    Podgląd posta
    Powrót do tematówPowrót do wątku